Nu stiu altii cum sunt, dar eu cand ajung in locuri frumoase mi se trezeste sufletul. Si mi se opreste mintea. Si atunci ma simt ca si cand as innota intr-o stare de liniste, unde nu mai exista ce a fost, ce va fi, lumea din jur, limitarile ei. Exista doar starea de extaz si de bucurie ca sunt. Se apropie cumva de senzatiile din timpul dragostei, ca sa-ti faci o idee :) Acest text
Read more